«1...626364656667»

Moderátor
7 éve
gg
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
7 éve
Sziasztok, Bence vagyok 12 éves MPG mester, a legjobba világon, 10 éve játszom . Igen, 2 évesen kezdtem. Nem hazjudok!!4 Jelenleg egyetemre járok, mert olyan okos voltam, ha többieknél okosabb vagyok és ezért nem járok középiskolába egyetemre járok. Valószínűleg mindenkinél okosabb vagyok ebben a játékban a honlapján. Jelenleg van klánom, de majd csinálok egy másik accot és majd azzal lépek be ide, csak most nem volt kedvem xd vegyetek fel, van Skypeom is, megadom a skypeom csak kérjetek a Skype nevem és akkor megadom. Vegyetek fel, mert nektek is sokkal jobb lesz, mert előrébb viszem lesz majd a klán, mint ahogy most hanyadik . Üdv 8.4

Oh boi van még mit csiszolni ezen. De tényleg ne már, ezen csak kicsit mosolyogtam. Addig nem mondok igent, amíg hanyatt nem esek a székemről, miközben öklendezem ki a tüdőm a röhögéstől. Cum on m8 u cen du bettör.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
7 éve
( ͡° ͜ʖ ͡°)
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
7 éve
Miért kell 500 pont, h klanba jelentkezzek? :'( Kb. lehetetlen kivitelezni a játék jelenlegi állapotában. :(

Felhasználó
7 éve
Kludjetek meghivast a klanba, mert a játék azt irja, h kell 500 pont, h jelenkezzhessek , de nekem nem ír annyi pontot mer nem működik a játék szamlalonem jó merbkiakadt mer sok killem volt aztán kiakadt mikor elértem 999999999999 et kialudt evnulla lett mer kiadást és nem számoltam a pontosszeget mer túl nagy volt a szám ami nem tud kezelni a játék mer nem Jolán proframozva mert nem értették hozzá, de majd már elkezdtem megcsinálni, feltorten Qdmint is csak még nincs kész az ujj kód. Küldjetek meghívást köszi elfogadom sziasztpk

vXvd en sietnek a hejetekben

Legutóbb szerkesztve NEM8th4VAGYOK által.


Moderátor
7 éve
Oh boi, bad try.

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által.

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
7 éve
Mge nme jot meg a meghivo, mprlabald már meg ulyra el kudleni pls

Felhasználó
7 éve
Ez még mindig gyenge, tetykám:(
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
7 éve
:'(

Felhasználó
7 éve
Itt aztan zajlik az elet basszameg
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77
«1...626364656667»